Vrácení zboží

Přímo na daňovém dokladu, který obdržíte spolu s objednávkou je formulář pro vrácení zboží. V něm vyplníte, které zboží vracíte a číslo účtu pro vrácení platby. Lze také zásilku zaslat s vyplněným dokumentem Odstoupení od smlouvy. Stačí ale jednoduché vyplnění formuláře na daňovém dokladu.

Zboží k vrácení nám musí být zaslánodo 14 dnů od obdržení zásilky
Platba za vracené zboží vám bude vrácenado 7 dnů, nejčastěji však za 1 den

Při uzavření kupní smlouvy v našem internetovém obchodě máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Vrátit lze celou objednávku i jen její část. Zboží k vrácení lze doručit osobně, zasláním na naši adresu nebo na výdejní místo Zásilkovny. Zaslat lze prostřednictvím jakéhokoliv z přepravců (bez dobírky).

Naše adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec

Výdejní místo Zásilkovny:
Tyršova 1148
438 01 Žatec
(z jiného výdejního místa nemůže být vyzvednuto)

V jakém stavu lze zboží vrátit


Při využití práva na odstoupení od smlouvy musí být vracené zboží nepoškozené, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 7 dnů od odstoupení od smlouvy. V případě vrácení celé objednávky je vraceno také poštovné, které bylo u objednávky uhrazeno, a to nejlevnější, které bylo u objednávky možné zvolit. Náklady, které byly hrazeny pro zaslání zboží zpět k nám nejsou propláceny.