Líbí se vám tento internetový obchod? Řekněte o tom svým přátelům a známým! Pokud se zapojíte do našeho affiliate programu (partnerského programu), můžete vydělat za každou objednávku uskutečněnou přes váš partnerský kód 6% její hodnoty bez DPH a poštovného.
Výše provize6% z hodnoty objednávky
Výplatní minimum300 Kč
Možnost vyplaceníbankovní účet, PayPal, sleva na nákup zboží (odměna bude navýšena o 10%)
Platnost cookie7 dní

Zaregistrovat

Jak to funguje?


Tento affiliate program je součástí provizní sítě Provizuj.cz, ve které naleznete mnoho různých reklamních kampaní pohromadě. Po přihlášení do svého affiliate účtu naleznete ve svém profilu váš vlastní odkaz. Tento odkaz vede přímo na hlavní stránku tohoto internetového obchodu. My poznáme, že tento návštěvník přišel přes vás. Pokud nakoupí na tomto internetovém obchodu, budou vám automaticky připsána procenta z hodnoty jeho objednávky. Uživatel nemusí nakoupit ihned po kliknutí na váš odkaz, že jste ho přivedli vy, si budeme pamatovat po dobu 7 dní.

Propagovat tento obchod můžete nejen mezi svými přáteli a známými, ale i třeba na internetu. Zde je možností opravdu mnoho: emailem, pomocí svého blogu, Facebooku, Twitteru či jakkoliv jinak, ale jen zákonnou formou. Je hodně lidí, kteří se zajímají o kvalitní zboží, které zde nabízíme.